- Я не раз читав незадоволені висловлювання динамівських легіонерів, але вважаю, що футболіст повинен тільки грою доводити свою спроможність.
Мені здається, що багато гравців переоцінюють себе. Хоча навряд чи головний тренер буде ставити в основу того, хто виглядає гірше. Чесно кажучи, я взагалі є противником великої кількості іноземців, адже з нашими хлопцями набагато простіше працювати.
Але якщо клуб викладає такі великі гроші, то потрібно терпіти. На жаль, зараз спортивний світ побудований суто на бізнесі та особистих амбіціях - у гравців немає поняття про «честь клубу». Легіонери навіть не знають, що означає слово «Динамо», - вважає Решко.