Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний розповів, що до кінця збору закарпатці не зможуть розраховувати на ряд виконавців.
Півзахисник Олег Герасимюк зараз тренується лише за індивідуальною програмою і проходить курс процедур, адже отримав пошкодження м'яза задньої поверхні стегна. Поза грою поки залишається і захисник Олег Люлька, який зараз вже працює з м'ячем, але до матчів поки не готовий.
Крім Герасим'юка і Люльки під наглядом медиків перебуває також і захисник В'ячеслав Сердюк, вчора не грав проти молодіжної збірної Казахстану. За словами Грозного, Сердюк отримав мікропошкодження, і, швидше за все, не вийде на газон у поєдинку з польським «Шльонском».
А от Віталій Буяльський вже вирушив до Києва, щоб там вирішити свої проблеми зі здоров'ям. Нагадаємо, що Буялській прибув до Туреччини з «Говерлою», проте не брав участі в тренуваннях і в матчах, і незабаром ужгородці прийняли рішення відправити Віталія лікуватися в Україну.