Буяльський повернувся до Києва через проблеми зі здоров′ям

Динамо Київ 15 Січня, 11:42
Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний розповів, що до кінця збору закарпатці не зможуть розраховувати на ряд виконавців.

Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний розповів, що до кінця збору закарпатці не зможуть розраховувати на ряд виконавців.

Півзахисник Олег Герасимюк зараз тренується лише за індивідуальною програмою і проходить курс процедур, адже отримав пошкодження м'яза задньої поверхні стегна. Поза грою поки залишається і захисник Олег Люлька, який зараз вже працює з м'ячем, але до матчів поки не готовий.

Крім Герасим'юка і Люльки під наглядом медиків перебуває також і захисник В'ячеслав Сердюк, вчора не грав проти молодіжної збірної Казахстану. За словами Грозного, Сердюк отримав мікропошкодження, і, швидше за все, не вийде на газон у поєдинку з польським «Шльонском».

А от Віталій Буяльський вже вирушив до Києва, щоб там вирішити свої проблеми зі здоров'ям. Нагадаємо, що Буялській прибув до Туреччини з «Говерлою», проте не брав участі в тренуваннях і в матчах, і незабаром ужгородці прийняли рішення відправити Віталія лікуватися в Україну.