Артем Кравець: «Хочу назавжди залишитись у Динамо»

Динамо Київ 15 Січня, 14:56
Форвард Артем Кравець, який повернувся в "Динамо" із оренди, має намір втілити у життя свою найбільшу мрію - закріпитися в основній команді і залишитись в Динамо на все життя.

Форвард Артем Кравець, який повернувся в "Динамо" із оренди, має намір втілити у життя свою найбільшу мрію - закріпитися в основній команді і залишитись у Динамо на все життя.

 
«Хочу залишитися вже назавжди у своїй улюбленій, рідній команді "Динамо" Київ. Звичайно, я зроблю все, щоб вийти на поле. Я дуже хочу грати, тому буду доводити тренерам», - сказав Кравець в інтерв'ю для

каналу "Футбол 1".