Форвард Артем Кравець, який повернувся в "Динамо" із оренди, має намір втілити у життя свою найбільшу мрію - закріпитися в основній команді і залишитись у Динамо на все життя.
«Хочу залишитися вже назавжди у своїй улюбленій, рідній команді "Динамо" Київ. Звичайно, я зроблю все, щоб вийти на поле. Я дуже хочу грати, тому буду доводити тренерам», - сказав Кравець в інтерв'ю для
каналу "Футбол 1".