Андрій Богданов: «Блохін не бачив мене у своїй команді»

Динамо Київ 15 Січня, 17:14
Новоспечений гравець "Металіста" сьогодні прибув до розташування команди на збори в ОАЕ і без розкачки відправився на вечірнє тренування, в якій працював нарівні з усіма. А вже після першого заняття не відмовив у спілкуванні клубній прес-службі.

Новоспечений гравець "Металіста" сьогодні прибув до розташування команди на збори в ОАЕ і без розкачки відправився на вечірнє тренування, в якій працював нарівні з усіма. А вже після першого заняття не відмовив у спілкуванні клубній прес-службі.

Андрій, коли "Металіст" проявив зацікавленість у твоїх послугах?

Ще влітку Мирон Богданович говорив про інтерес до мене, але тоді це було на рівні розмов. До цього питання повернулися в листопаді, коли розформували "Арсенал". Я повернувся в "Динамо-2", тренувався з другою командою, і ось вже тоді з'явилась конкретна розмова про перехід в "Металіст". Переговори тривали довго, майже два місяці. У підсумку, добре, що все так сталося, і я пішов з "Динамо" і став гравцем "Металіста".

Ти підписав повноцінний контракт ?

Так, повноцінний. Мене викупили, і тепер я повністю належу "Металісту".

Чому не вдалося затриматися в Києві?

Я приходив при одному тренері, який запрошував і вірив у мене. Через три місяці він подав у відставку і пішов. Прийшов новий тренер, який не бачив мене у своїй команді.

З ким із хлопців у "Металісті" був знайомий до цього?

Я багатьох знаю за виступами у Прем'єр-лізі. З Володею Гоменюком грали разом у "Арсеналі" і добре спілкувалися, з Едмаром і Девічем я перетинався в збірній України. Та всі хлопці хороші і позитивні. Хороший колектив.

Стиль гри команди імпонує тобі?

Звичайно, мені подобається стиль, який проповідує команда Мирона Богдановича. Я постараюся влитися в цю команду. І я думаю, у мене все вийде.