Андрій Шевченко: «В дитинстві займався одночасно і футболом, і хокеєм»

Динамо Київ 16 Січня, 07:33
Колишній форвард київського «Динамо» відвідав хокейний матч СКА – «Динамо» в Петербурзі.

«Я приїхав зустрітися з друзями, і, знаючи, що буде проходити такий цікавий матч, із задоволенням прийшов на стадіон. СКА і «Динамо» - дві провідні команди в лізі. Від гри отримую величезне задоволення. Я в захваті від атмосфери на стадіоні, дійсно приємно сидіти на такій гарній арені при такій підтримці. Дуже цікаво дивитися повтори, особливо здорово бачити вставки з наших старих улюблених фільмів. Дуже приємно дивитися, як вболівають глядачі. Атмосфера дуже хороша.

Я знайомий з Іллею Ковальчуком, тому із задоволенням приїжджаю подивитися на його гру. Сьогодні якраз один з таких днів - я приїхав і отримую величезне задоволення. Грають хлопці дуже добре, високі швидкості. Я в дитинстві займався одночасно і футболом, і хокеєм, тому на рівні любителя розумію цю гру, вболіваю, дуже люблю дивитися», - цитує Шевченка офіційний сайт СКА.

Варто зазначити, що поєдинок СКА – «Динамо» завершився з рахунком 6:3. 

Екс-гравець «Мілана» прокоментував також призначення Кларенса Зеєдорфа головним тренером його колишньої команди:

- Кларенс Зеєдорф на посту головного тренера ​«Мілана»? Для мене це трішки несподівано, звичайно. Я бажаю Кларенсу удачі. Довгий час грав разом з ним. Вважаю його одним з найсильніших півзахисників в історії «Мілана», тому удачі Зеєдорфу. Якщо вони вибирають Зеєдорфа тренером, значить, клуб вірить у нього. Чому його обрали? Я не знаю, але якщо цей вибір зроблений, значить, у клубу є довіра до нього як до тренера, хоча він і не працював як тренер , - сказав Шевченко агентству «Р- Спорт».