Колишній форвард «Спартака» Валерій Рейнгольд зізнався, що здивований підписанням «Анжі» півзахисника київського
«Динамо»Олександра Алієва.
- Алієв в « Анжі»? Дивно. У «Локомотиві» він нічим крім голів зі штрафних ударів не запам'ятався. Він не вів гру, не виконував великого обсягу роботи. Майнув і зник. І незрозуміло, в якому він стані зараз. Навіщо він потрібен «Анжі» ? Не маю жодного уявлення. Я не в захваті від цього футболіста, - сказав Валерій Леонідович «Советскому спорту».