«Справу в Лозанні після 2,5 років розглядів припинено. Російські футбольні органи не знайшли порушень в установі Прядкіна, агентській компанії «Гиррус ГмбХ» спільно з Костянтином Сарсанією.
Не побачили вони порушення ні в діях Єфремова, який перевів за мій трансфер нібито агентські 400000 доларів в компанію на Сейшельських островах, ні в діях Томаса Цорна, який активно використав в своєму бізнесі компанію «Гиррус». Що ж, мабуть, немає ще необхідної критичної маси людей, які хочуть змінити наш футбол.
Але, насправді, можу сказати, що я отримав перемогу: клуби перестали платити величезні агентські гроші на офшорні фірми і фірми одноденки. З 1 січня 2014 року всі агентські платежі підлягають повному розкриттю перед футболістами і не можуть перевищувати 10 %, а чиновники РФС і працівники ліг і клубів тепер знають, що жорсткі міжнародні норми регламенту з етики ФІФА поширюються на них у повному обсязі і при наступному порушенні їх чекають санкції на міжнародному рівні.
Так, що не особисто в Прядкін і Ко була справа, а в правилах гри на футбольному ринку, і частково завдяки і моїм зусиллям вони змінилися - стали прозорішими і професійнішими. Спасибі всім, хто підтримував мене і продовжує це робити.
Ну що ж, значить не час ще. Але настане та година, і наш футбол стане чистішим і прозорішим! Я впевнений», - написав Левченко на своїй сторінці в Facebook.