Київське «Динамо» дозаявило Артема Кравця на Лігу Європи. Про це розпов ів сам форвард під час відпустки в своєму рідному Дніпродзержинську.
- Я вже точно знаю, що лечу разом з «Динамо», 18 січня, на перший збір до Іспанії, можу сказати, що мене вже дозаявили за команду в УЄФА, на весняні ігри Ліги Європи, - цитує Кравця terrikon.com.
Нагадаємо, в 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» зіграє проти «Валенсії».