«Динамо» дозаявило Кравця на Лігу Європи

Динамо Київ 16 Січня, 09:15
Київське «Динамо» дозаявило Артема Кравця на Лігу Європи. Про це розповів сам форвард під час відпустки в своєму рідному Дніпродзержинську.

Київське «Динамо» дозаявило Артема Кравця на Лігу Європи. Про це розпов

ів сам форвард під час відпустки в своєму рідному Дніпродзержинську.

Я вже точно знаю, що лечу разом з «Динамо», 18 січня, на перший збір до Іспанії, можу сказати, що мене вже дозаявили за команду в УЄФА, на весняні ігри Ліги Європи, - цитує Кравця terrikon.com.

Нагадаємо, в 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» зіграє проти «Валенсії».