Динамівець Артем Бесєдін, який відзначився голом на 70-й хвилині матчу, поділився "Динамо" Київ WEB TV враженнями після поєдинку:
- До цього турніру я набрав хорошу функціональну і фізичну форму. Наш суперник дуже досвідчений, було помітно, що вони впевнено грають, добре працюють з м’ячем. Важко було проти них грати.
Поділився своїми думками з приводу турніру та гри і головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець:
- Цікавий турнір, тому що тут присутній змагальній процес і це дуже добре у плані підготовки до сезону. Хоча, звичайно, штучне покриття залишає певний відбиток на майстерності і витривалості футболістів. Тренери мають змогу переглянути тут багато новачків.
Наступний свій матч команда Валентина Белькевича проведе у четвер, 16 січня. Суперником «Динамо» U-21 буде столичний «Локомотив».