Колишній нападаючий київського «Динамо» поспілкувався з
«Спорт-Експресс»щодо переходу 28-річного півзахисника Олександра Алієва в «Анжі».
- Чи зможе Алієв вийти на свій колишній рівень, виступаючи в «Анжі»?
- А чому ні? Я бачив, як він тренувався останнім часом в Києві. Було видно, що він взявся за розум, пахав, викладався, бігав. Алієв розуміє, що йому треба повертатися у великий футбол. Якщо буде продовжувати в тому ж дусі, набере необхідну форму.
- Головна проблема Алієва - його характер?
- Тут не посперечаєшся (сміється). Але, думаю, він зараз вже став розсудливим. Йому 28 років, ще є шанс все повернути.
- А якщо говорити про чисто ігрові моменти?
- У принципі, він слабкий у відборі. При цьому допускаю, що в «Анжі» він не буде займатися чорновою роботою.
- Головні козирі Алієва?
- Стандартні положення, розумні паси. Голова-то у нього світла. Такий гравець потрібен «Анжі». Олександр може стати лідером команди, повести за собою партнерів.
- Чи допускаєте, що в майбутньому він повернеться в збірну?
- У футболі можливо все. Двері збірної відкриті для всіх. Михайло Фоменко формує склад за спортивним принципом. Якщо Алієв проявить себе здорово в прем'єр-лізі, може повернутися в національну команду.