Олексій Андронов: «Не думаю, що є сенс «Динамо» когось купувати»

Динамо Київ 16 Січня, 15:09
Олексій Андронов у своїй конференції на rsport.ru відповів на кілька питань, пов`язаних з київським «Динамо».

Олексій Андронов у своїй конференції на

rsport.ru

відповів на кілька питань, пов`язаних з київським «Динамо».

- Хто на Вашу думку, міг би реально підсилити «Динамо» (Київ), цієї зими, з тих кого під силу підписати киянам? 

- Не думаю, що має сенс купувати когось. А вільних агентів мало. Звичайно, міг би Рязанцев. Міг би Натхо...

- Читав про інтерес Ліверпуля до Ярмоленка, як ви думаєте це реально? Ви не знаєте, чи є у нього бажання грати в топ чемпіонатах? 

- Чесно кажучи, сумніваюся, що Ліверпуль готовий робити такий трансфер. Та й Ярмоленко говорив, що не хоче залишати Динамо, нічого з ним не вигравши.