«Васко да Гама» відмовився від викупу екс-форварда «Динамо» Андре

Динамо Київ 16 Січня, 15:21
Екс-футболіст київського «Динамо» Андре повернувся в «Атлетіко Мінейро». Причина в тому, що ФК «Васко да Гама» не захотів продовжувати оренду форварда.

Про це повідомляє Tribuna.com з посиланням на бразильські ЗМІ.

«Сподіваюся принести користь« Атлетіко», порівняно з тією сумою, яку вони на мене витратили. 
 
Мені є що доводити. Я за останні два роки забив 20 голів, існує мало футболістів, які можуть похвалитися таким досягненням», - сказав Андре.
 
Нагадаємо, що нападник в 2011 році перейшов з «Динамо» в «Атлетіко Мінейро» на правах річної оренди, а в 2012-му бразильський клуб повністю викупив трансфер гравця.