Півзахисник «Анжі» Олександр Алієв, який вчора підписав контракт з клубом на 2,5 року, нічого не планує говорити представникам київського «Динамо», за яке виступав раніше.
- Ігорю Суркісу і Олегу Блохіну нічого говорити не хочу і не буду. Удачі команді і ... І все. Нехай домагаються результатів, вирішують завдання, які перед ними стоять, - сказав Олександр Алієв в інтерв`ю для sovsport.ru.