Алієв: «Суркісу і Блохіну нічого говорити не буду»

Динамо Київ 16 Січня, 15:28
Півзахисник «Анжі» Олександр Алієв, який підписав напередодні контракт з клубом на 2,5 року, не став нічого говорити представникам київського «Динамо», за який виступав раніше.

Півзахисник «Анжі» Олександр Алієв, який вчора підписав контракт з клубом на 2,5 року, нічого не планує говорити представникам київського «Динамо», за яке виступав раніше. 

- Ігорю Суркісу і Олегу Блохіну нічого говорити не хочу і не буду. Удачі команді і ... І все. Нехай домагаються результатів, вирішують завдання, які перед ними стоять, - сказав Олександр Алієв в інтерв`ю для sovsport.ru.