Останнім суперником киян на іспанському зборі в Марбельї стане «Динамо» з Бухареста. Про це повідомляють румунські ЗМІ.
Раніше прес-служба київського «Динамо» повідомляла, що команда Олега Блохіна збирається провести спаринг, суперник у якому уточнювався, після чого повернеться до Києва готуватися до матчів Ліги Європи проти «Валенсії».