Став відомим останній спаринг-партнер «Динамо» у Марбельї

Динамо Київ 17 Січня, 12:58
Останній товариський матч «Динамо» запланований на 1 лютого.

Останнім суперником киян на іспанському зборі в Марбельї стане «Динамо» з Бухареста. Про це повідомляють румунські ЗМІ. 

Раніше прес-служба київського «Динамо» повідомляла, що команда Олега Блохіна збирається провести спаринг, суперник у якому уточнювався, після чого повернеться до Києва готуватися до матчів Ліги Європи проти «Валенсії».