Директор об'єднаної футбольної ліги (ОФЛ), президент владикавказької "Аланії" Валерій Газзаєв у ефірі ранкового шоу розповів про те, як формувався склад учасників майбутнього об'єднаного суперкубка та чому туди не потрапили два гранди радянського футболу.
"Насправді у нас був більш масштабний проект, тому що ми хотіли включити в список учасників ще й київське "Динамо" та "Спартак" - все-таки ці клуби досить популярні в Ізраїлі. Але у зв'язку з тим, що 7 лютого стартують Олімпійські ігри, ми можемо проводити змагання тільки до 5 лютого. З урахуванням підготовки команд довелося вибрати учасників за спортивним принципом - дві кращі команди Росії за підсумками минулого чемпіонату і два лідери української першості.
Чому в Ізраїлі? Багато російських клубів проходять підготовчий етап у цій країні, бо там прекрасна погода, умови. Працюючи в командах в якості головного тренера, протягом 15 років я їздив до Ізраїлю, адже там дійсно хороші умови і сильні спаринг-партнери", - сказав Газзаєв в ефірі радіостанції "Русское Радио".