Сьогодні в штаб-квартирі основного акціонера команди - банківської групи «Bankia» - пройшла зустріч між керівництвом команди, представниками «Bankia» і місцевою владою.
Обговорювалася можливість продажу «Валенсії» інвестору, який допоміг би клубу повернути провідні позиції в іспанському і європейському футболі.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в придбанні «Валенсії» зацікавлений сінгапурський бізнесмен Пітер Лім.