Найдорожчим придбаням донецького
«Шахтаря
»зацікавився лондонський
«Тоттенхем
».
Британським ЗМІ вдалось дізнатись, що "шпори" планують взяти півзахисника донецького "Шахтаря" Бернарда у піврічну оренду.
Власне таку вимогу перед керівництвом клуба поставив новий наставник лондонців Тім Шервуд.
21-річний футболіст після своїх блискучих виступів за "Атлетіко Мінейро" переїхав до Донецька за 25 мільйонів євро. За півроку футболіст зумів завоювати місце в основному складі команди Мірчі Луческу. Нагадаємо, Бернард з невідомих причин запізнився на зимові тренувальні збори.