Олег Блохін: «Проблема одна – «Валенсія» в накаті»

Динамо Київ 18 Січня, 08:51
Головний тренер «Динамо» Олег Блохін перед відльотом команди на збори розповів про настрої та командні плани.

Головний тренер

«Динамо

» Олег Блохін перед відльотом команди на збори

розповів про настрої та командні плани.  

- Всі так само готуються. Місяць для підготовки - думаю, цього достатньо. Одна проблема, що «Валенсія» грає в чемпіонаті, вони в накаті. Ось і все. З хорошим настроєм летимо на збори. Думаю, підготовка пройде добре.

Поки підсилень у нас ніяких, - додав Блохін.

- Тобто, плани не змінилися?

- Ні, нічого не буде. Поки що ні. Якщо хтось піде, тоді будемо думати.

- А може хтось піти?

- Поки що ні. Всі готуються, всі приїхали, все нормально, - сказав Блохін телеканалу «Футбол 1».