Головний тренер
«Динамо
» Олег Блохін перед відльотом команди на збори
розповів про настрої та командні плани.
- Всі так само готуються. Місяць для підготовки - думаю, цього достатньо. Одна проблема, що «Валенсія» грає в чемпіонаті, вони в накаті. Ось і все. З хорошим настроєм летимо на збори. Думаю, підготовка пройде добре.
Поки підсилень у нас ніяких, - додав Блохін.
- Тобто, плани не змінилися?
- Ні, нічого не буде. Поки що ні. Якщо хтось піде, тоді будемо думати.
- А може хтось піти?
- Поки що ні. Всі готуються, всі приїхали, все нормально, - сказав Блохін телеканалу «Футбол 1».