Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів
про свою відпустку та про плани на другу половину сезону.
- Чи не втомили тебе київські лікарі? - запитуємо у Ленса після того, як він завершив двогодинний огляд у столичній клініці.
- Абсолютно. Коли влітку підписував контракт з «Динамо», вже проходив схожий медогляд. Нічого нового не було.
- Що кажуть лікарі - ти в порядку? Нічого не заважає продемострувати свої найкращі якості на полі?
- Сподіваюся. Подивимося.
- Як провів відпустку?
- Я був у Дубаї, а ще на історичній батьківщині - в Сурінамі. Там, до речі, дивляться багато матчів «Динамо», вболівають за мене. Там я і зустрів Новий рік. У нас це свято відзначається настільки ж яскраво, як і у вас, з безліччю феєрверків. Я побув у колі сім'ї, звичайно, не відмовив собі в шампанському. Яке бажання загадав у новорічну ніч? Взяти «золото» чемпіонату України, поліпшити особисті показники і потрапити до складу збірної Голландії на ЧС в Бразилії. А займемо ми там перше місце чи друге... Покаже час.
- Не впевнений, що ти хотів такий склад групи на ЧС, який дістався Голландії - Іспанія, Чилі...
- Так, група - не подарунок. Але якщо ти хочеш виграти мундіаль, то повинен бути в змозі здолати будь-кого. Іспанія, Чилі, Австралія - усіх цих суперників потрібно перемагати, яка б це стадія турніру не була. Так склалося, що нам вони дісталися на першому етапі.
- А вже у 1/8 Голландія ризикує потрапити на «господиню» ЧС - Бразилію.
- Іспанія, Бразилія... Повторюся, не важливо, коли з ними зустрітися, якщо твоя мета - стати чемпіоном світу.
- Як сприйняв результати другого жеребкування «Динамо» в 1/ 16 Ліги Європи - «Валенсію»?
- Складний, але прохідний суперник. У складі «ПСВ» я вже перетинався з «кажанами». Правда, це був не зовсім вдалий досвід - поразка і нічия. Цього разу, сподіваюся, все складеться трохи краще.
- Українців приємно здивувала перемога «Чорноморця» над твоєю колишньою командою «ПСВ» в останньому матчі минулого року. А тебе?
- Для мене це не стало великим сюрпризом. У «ПСВ» не найкращий сезон, а одесити - у непоганій формі.
- Січень - період трансферів і безлічі чуток. Тебе «сватали» в «Юве», «Фенербахче»...
- (
Ленс перебиває
) Ні-ні, я залишаюся в «Динамо».На цих словах Джермейн попрощався, вибіг у спортивному костюмі на вулицю, сів за кермо свого Range Rover і від'їхав. Але незабаром повернувся в лікарню - забув у гардеробі курточку.