Джермейн Ленс: «На Новий рік загадав виграти «золото» чемпіонату України»

Динамо Київ 18 Січня, 10:07
Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів про свою відпустку та про плани на другу половину сезону.

Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів

 

про свою відпустку та про плани на другу половину сезону.

- Чи не втомили тебе київські лікарі? - запитуємо у Ленса після того, як він завершив двогодинний огляд у столичній клініці.

- Абсолютно. Коли влітку підписував контракт з «Динамо», вже проходив схожий медогляд. Нічого нового не було.

- Що кажуть лікарі - ти в порядку? Нічого не заважає продемострувати свої найкращі якості на полі?

- Сподіваюся. Подивимося.

- Як провів відпустку?

- Я був у Дубаї, а ще на історичній батьківщині - в Сурінамі. Там, до речі, дивляться багато матчів «Динамо», вболівають за мене. Там я і зустрів Новий рік. У нас це свято відзначається настільки ж яскраво, як і у вас, з безліччю феєрверків. Я побув у колі сім'ї, звичайно, не відмовив собі в шампанському. Яке бажання загадав у новорічну ніч? Взяти «золото» чемпіонату України, поліпшити особисті показники і потрапити до складу збірної Голландії на ЧС в Бразилії. А займемо ми там перше місце чи друге... Покаже час.

- Не впевнений, що ти хотів такий склад групи на ЧС, який дістався Голландії - Іспанія, Чилі...

- Так, група - не подарунок. Але якщо ти хочеш виграти мундіаль, то повинен бути в змозі здолати будь-кого. Іспанія, Чилі, Австралія - усіх цих суперників потрібно перемагати, яка б це стадія турніру не була. Так склалося, що нам вони дісталися на першому етапі.

- А вже у 1/8 Голландія ризикує потрапити на «господиню» ЧС - Бразилію.

- Іспанія, Бразилія... Повторюся, не важливо, коли з ними зустрітися, якщо твоя мета - стати чемпіоном світу.

- Як сприйняв результати другого жеребкування «Динамо»  в 1/ 16 Ліги Європи - «Валенсію»?

- Складний, але прохідний суперник. У складі «ПСВ» я вже перетинався з «кажанами». Правда, це був не зовсім вдалий досвід - поразка і нічия. Цього разу, сподіваюся, все складеться трохи краще.

- Українців приємно здивувала перемога «Чорноморця» над твоєю колишньою командою «ПСВ»  в останньому матчі минулого року. А тебе?

- Для мене це не стало великим сюрпризом. У «ПСВ» не найкращий сезон, а одесити - у непоганій формі.

- Січень - період трансферів і безлічі чуток. Тебе  «сватали»  в «Юве», «Фенербахче»...

- (

Ленс перебиває

) Ні-ні, я залишаюся в «Динамо».

На цих словах Джермейн попрощався, вибіг у спортивному костюмі на вулицю, сів за кермо свого Range Rover і від'їхав. Але незабаром повернувся в лікарню - забув у гардеробі курточку.