Нападник київського «Динамо
» Артем Кравець перед відльотом команди до Іспанії поділився невеличкими коментарями:
- З хорошим настроєм їдемо готуватися до сезону.
- Іспанія для тебе добре знайома країна?
- Так, в принципі, як і всім. Ми досить часто туди літаємо на збори.
- Незвично так рано вставати?
- Та ні, звично, просто все одно не висипаєшся,
- сказав Артем в ефірі каналу «Футбол 1».
Нагадаємо, нещодавно Артем змінив свій номер.