Коноплянка відзначився голом за «Шальке»

Світовий футбол 4 Липня, 11:33
Український півзахисник Євген Коноплянка почав підготовку до нового сезону в складі «Шальке».

Після успішного проходження в неділю діагностичних тестів, під пильним поглядом Доменіко Тедеско і більше 1000 уболівальників гравці почали підготовку до сезону 2017/2018.

Першими на поле вийшли Даніель Каліджурі і Йоханнес Гайс рівно о 10:26 за місцевим часом. Трохи пізніше з'явився Доменіко Тедеско, якого дуже тепло привітали присутні вболівальники. У головного тренера і його штабу було в розпорядженні 18 футболістів.

Вперше в якості професійних футболістів на поле вийшли Люк Хемміріх, Уестон МакКінні і Хаджі Райт, які виступали до недавнього часу за команду U19. Ще одним новим обличчям став Пабло Інсуа, який перебрався на днях в «Шальке» з «Депортіво».

Розминка складалась з бігових вправ і вправ на пас, потім пішла гімнастика. Також Тедеско провів кілька ігрових вправ, завершилася тренування традиційною двосторонкою. З найперших хвилин Тедеско був дуже комунікативний і його футболістам це подобалося. Перший гол забив Євген Коноплянка після ассисто Доніса Авдіяя (

32:20

).