Колишній гравець київського «Динамо» Еммануель Окодува знайшов притулок у Конча-Заспі.
Окодува був грацем «Динамо» з 2008 по 2012 рік. І хоча майже увесь цей час він грав на правах оренди у інших клубах, разом з «Динамо» він став володарем Суперкубку України-2009. А у сезоні 2005-2006 став найкращим бомбардиром, що правда грав він тоді за київський «Арсенал» і перше місце розділив с гравцем «Шахтаря» Брандау, який також наколотив 15 м`ячів за сезон.
Останній сезон він провів на Кіпрі, граючи за команду «Еносіс».
Зараз же Окодува знаходиться у розташуванні «Динамо-2». Тому журналісти навідалися до нігерійця розвідати що до чого.
- Справа в тому, що мені дозволили тренуватися з другою командою чи з дублем. Мій контракт підійшов до завершення у минулому році. Перед цим я встиг пограти на Кіпрі. Правда, поїздка вийшла не зовсім вдалою. У мене виникли розбіжності з тренерським штабом «Еносіса». Сподіваюся ще пограти в Україні або де-небудь ще. Не буду кривити душею, на даний момент на руках у мене немає пропозицій. Втім, я не сумую. Тримаю себе в тонусі
На базі Окодуву у себе пригрів земляк Аїла Юссуф, чий контракт з «Динамо» дійсний до кінця 2014 року.
Дані гравця із Вікіпедії