Дідьє Дешам: «Перший матч проти України - це була катастрофа»

Динамо Київ 18 Січня, 14:29
Наставник збірної Франції Дід`є Дешам згадав матч кваліфікації проти України та розповів чого очікує від Чемпіонату світу у Бразилії.

Наставник збірної Франції Дідьє Дешам згадав матч кваліфікації проти України та розповів чого очікує від Чемпіонату світу у Бразилії.

- Мета - виграти першу гру проти Гондурасу. Не слід забувати минулий мундіаль, коли Франція не змогла виграти жодного матчу в групі, - сказав Дешам.

Але тренер розраховує на вихід з групи. Дешам визнає, що Франції дісталася не найскладніша група із можливих. Дідьє хоче зберегти командний дух, який з'явився у «триколірних» під час матчів плей-офф за вихід на чемпіонат світу проти збірної України:

- Перший матч проти України - це була катастрофа. Але ми змогли довести, що ми кращі. Ми повинні зберегти цей настрій.

Також Дешам прокоментував результати голосування за «Золотий м'яч-2013»:

- Ми всі відчуваємо справедливе розчарування, що приз не дістався Франку Рібері.