Наставник збірної Франції Дідьє Дешам згадав матч кваліфікації проти України та розповів чого очікує від Чемпіонату світу у Бразилії.
- Мета - виграти першу гру проти Гондурасу. Не слід забувати минулий мундіаль, коли Франція не змогла виграти жодного матчу в групі, - сказав Дешам.
Але тренер розраховує на вихід з групи. Дешам визнає, що Франції дісталася не найскладніша група із можливих. Дідьє хоче зберегти командний дух, який з'явився у «триколірних» під час матчів плей-офф за вихід на чемпіонат світу проти збірної України:
- Перший матч проти України - це була катастрофа. Але ми змогли довести, що ми кращі. Ми повинні зберегти цей настрій.
Також Дешам прокоментував результати голосування за «Золотий м'яч-2013»:
- Ми всі відчуваємо справедливе розчарування, що приз не дістався Франку Рібері.