Повідомляється, що тренерський штаб на чолі з Олегом Блохіним звернув увагу на 27-річного захисника "Вердера" і збірної Чехії Теодора Гебре Селассіє.
Нагадаємо, Ігор Суркіс днями заявив, що "Динамо" потребує посилення правого флангу оборони. Сам же Селассіє нещодавно говорив, що його далеко не все влаштовує в Бремені, і є ймовірність того, що він покине команду вже взимку. Можлива сума трансферу поки що залишається невідомою, - повідомляє ukrainefootball.net.
В поточному сезоні Бундесліги Гебре провів 15 поєдинків в складі вердерського "Бремену". За національну збірну Чехії виступає із 2011 року. Взявши участь у 23 матчах, відзначився одним забитим м`ячем.
Зазначимо, що відомий німецький портал Transfermarket.de оцінює гравця в 3 мільйони євро.