Віталійс Ягодінскіс: «Треба показати себе з кращого боку»

Динамо Київ 19 Січня, 12:07
Молодий латвійський захисник київського «Динамо» Віталійс Ягодінскіс вперше відправився на тренувальний збір з першою командою клубу.

Про те, які цілі він ставить перед собою, отримавши подібний шанс, він розповів клубним ЗМІ:

- Я повернувся до клубу після зимової відпустки і старший тренер «Динамо-2» Олександр Миколайович Хацкевич повідомив, що Олег Володимирович Блохін бере мене на збори з першою командою до Іспанії. Необхідно виходити на футбольне поле і виконувати всю роботу разом з іншими гравцями. Звикати тут ні до чого, навпаки треба діяти десь нахабніше, десь сміливіше. Показувати себе з кращого боку, щоб не було помітно ніякої різниці у віці. Тому я думаю, що все буде в порядку.