Київське «Динамо» зіграє з «Малагою»

Динамо Київ 19 Січня, 23:10
Головний тренер київського "Динамо" Олег Блохін повідомив кореспонденту "СЕ" в Україні "Дмитру ІЛЬЧЕНКО, що...

Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін повідомив кореспонденту «СЕ в Україні» Дмитру Ільченку, що в процесі підготовки до матчів 1/16 фіналу Ліги Європи проти іспанської «Валенсії», його команда проведе контрольний матч з чвертьфіналістом минулого розіграшу Ліги чемпіонів  - «Малагою». Матч відбудеться 13 лютого на її полі. 

Зазначимо, в поточному сезоні «Ла Ліги» «анчоуси» займають лише 14-у позицію.

Стадіон

«Малаги»

"Ла Росаледа"