Нігерійський форвард «Динамо » - про плани на сезон і протистоянн я з Мессі .
- Браун, чого чекаєш від цього року?
- Головне - концентруватися на кожній грі. Зараз на вершині в турнірній таблиці чемпіонату України – «Шахтар». Потрібно зробити все, щоб на вершині були ми.
- Фани команди в розпачі: «Динамо» обігрує тільки клуби другого ешелону, а прямим суперникам – «Шахтарю», «Металісту», «Дніпру», «Чорноморцю» часто програє.
- Це вже новий рік, 2014-й. Сподіваюся, все буде по-іншому.
- До речі, як зустрів 2014-й?
- У нас було веселе святкування з родиною в Нігерії. Влаштували вечірку для дітей, запросили Санта Клауса. Друзі надарували мені купу кумедних футболок з написами: «Всього найкращого в 2014-му».
- ЧС-2014...
- З Божою допомогою сподіваюся туди потрапити. Нам пощастило з групою - Іран, Боснія, Аргентина. Думаю, ми зможемо дійти до півфіналу. Може, навіть до фіналу.
- Матч проти Мессі буде особливим для тебе?
- Ні, тому що проти Ліонеля я вже грав. Це буде просто велика гра.
- Яка ситуація з твоїм клубним майбутнім? Можливі зміни в трансферний період?
- Я - гравець «Динамо». А що станеться в майбутньому, не знаю.