Президент «Динамо » - про суд в Лозанні, пенсію СаШо і мітинги біля пам'ятника Лобановському .
- Ігор Михайлович, чи дійсно вас не влаштували 30 млн євро від «Зеніту» за Ярмоленка?
- Нічого про це не знаю. Я такої пропозиції не отримував, тому нема чого коментувати.
- Звучить й інша сума - 40 млн, за які «Динамо» нібито готове з ним розлучитися.
- Вона виходить не від нас. Буде конкретна пропозиція - будемо обговорювати. Обговорювати інтернет-чутки не хочу.
- Чи були в це «вікно» пропозиції по інших гравцях?
- Поки що ні.
- Суд Лозанни призначив на 17 лютого слухання у справі «Динамо» проти Маграо і «Браги». У чому суть суперечки?
- Маграо свого часу покинув розташування «Динамо», відігравши всього два сезони з п'яти. Спровокувала його на це «Брага», яка підписала з діючим гравцем нашої команди попередній контракт і при цьому навіть не зверталася в наш клуб. Ми купували його за певну суму - близько 2,5 млн євро. Її і хотіли б отримати.
- Екс-динамівець, а нині гравець менхенгладбахської «Боруссії» Раффаель, випередивши Гетце і Крооса, визнаний Бундеслігою кращим півзахисником першого кола в Німеччині. Не прикро?
- Я бачу в цьому позитив: це доказ того, що все-таки наша селекція звертає увагу на якісних футболістів. Раффаель майже всю свою кар'єру провів у Німеччині. Можливо, це його чемпіонат. А у нас він, можливо, просто не адаптувався, тим більше у нього була травма. Спокійно до цього ставимося, такі ситуації бувають. Краще не мучитися з гравцем, а продати його і придбати за ці гроші футболістів, які будуть реально допомагати команді. Принаймні, фінансово на цьому трансфері ми не втратили. Раффаеля купував один тренер, потім прийшов інший. Може, за Сьоміна він би й заграв.
- Чи був у вас інтерес до Натхо?
- Я ніяких переговорів не вів.
- Має бути, в хорошому сенсі, «заруба» між Шовковським, Ковалем і Рибкою за місце у воротах. Чого чекаєте від неї?
- Що буде грати найсильніший. Це дуже хороша конкуренція, яка дозволить не хвилюватися за воротарську позицію.
- Це останній сезон у кар'єрі 39-річного Шовковського?
- Не факт. У нас є домовленість, що Олександр, який вже багато років вірою і правдою служить клубу, сам прийме рішення, коли йому закінчувати кар'єру. Він порядний хлопець і не буде тягарем для «Динамо».
- Ваше ставлення до протистояння мітингувальників і «Беркута», яке спалахнуло поруч зі стадіоном «Динамо»?
- Моя думка, воно нікому не потрібно. Все треба вирішувати за столом переговорів, мирним шляхом. Ну хіба комусь стане легше від того, що спалять колонаду і пам'ятник великому Лобановському? Це якийсь бунт. У мене до нього негативне ставлення.
Нагадаємо, під час протестів на Грушевського
постраждав фасад колонади із портретотом Лобановського та