Головний тренер київського «Динамо» повідомив, що кияни відмовилися брати участь в Marbella Cup через низький рівень суперників.
«Об'єднаний Суперкубок? А ми обіграли минулого літа «Спартак» і «Зеніт», ставши в результаті переможцями Об'єднаного турніру. Дуже нам це допомогло в офіційному сезоні?
Якби запросили, я б подумав і не факт, що відповів би згодою. До речі, на другому зимовому зборі я відмовився від участі в Marbella Cup - мене просто не влаштував рівень запропонованих суперників», - сказав Блохін.