Буяльський: «Мене ніхто не відкликав з оренди»

Динамо Київ 20 Січня, 16:58
Журналісти розвідали ситуацію з півзахисником «Говерли» на рахунок того, чи хотіло «Динамо» повернути свого гравця із оренди.

«Мене ніхто не відкликав з «Динамо». «Говерла» запропонувала продовжити оренду до літа. «Динамо» не заперечувало. Я радий повернутися в цей клуб,  де мені надали ігрову практику», - зазначив Віталій.
 
Нагадаємо, що на зборах у Туреччині Буяльський отримав пошкодження, яке, на щастя, виявилось незначним.
 
«Після однієї з контрольних ігор я відчув біль у коліні. Лікарі провели огляд. За його підсумками було прийнято рішення відправити мене в Київ на більш детальний аналіз. Виявилося, що несерйозне пошкодження. Тимчасово мені порадили утриматися від тренувань. Не скажу, що я вже повністю здоровий, але з кожним днем стає краще», - завершив футболіст.