Офісний персонал футбольного клубу «Динамо»,
що розташован
ий в епіцентрі протестів, розпустили в 14:00
по домівках у зв'язку з імовірністю масових акцій. Про це на правах анонімності повідомив один зі співробітників згаданої установи.
За його словами, дії протестуючих викликали складнощі у тих, хто хотів вранці потрапити на роботу.
«Біля Аскольдової могили «Беркут» перекрив рух, тому власники автомобілів були змушені їх залишати і пішки рухатися до місця роботи за Парковій дорозі та Петровській алеї», - повідомив інформатор видання
The Kiev Times
.Нагадаємо, відкритий простір на перетині вулиці Грушевського та Петровської алеї став місцем сутички між протестувальниками та силами правопорядку.