- Огнєн, конкуренція в центрі, напевно, найвища за весь ваш час перебування в «Динамо»?
- Я можу сказати, що легкого життя в «Динамо» ніколи не було. Конкуренція була завжди і на будь-якій позиції. Я не боюся нікого. Я хочу досягти успіхів з «Динамо», щоб зіграти на чемпіонаті світу. Попереду ще багато ігор. Я думаю, всі гравці отримують свої шанси. А хто ними скористається - побачимо! Головне, щоб «Динамо» за підсумками сезону потрапило в Лігу чемпіонів.
- Вилікувався Гармаш. Додатковий біль для вас?
- Звичайно, це ускладнює мені життя. Це дуже сильний футболіст. Як і Селін. Цих хлопців «Динамо» не вистачало в першій половині сезону. Це великий плюс для нас, що хлопці вже вийшли з лазарету.
- Поїздка на ЧС-2014 - останній ваш шанс зіграти на великому форумі?
- Я б не став говорити про останній шанс. Просто не хочу заглядати так далеко вперед. Я довго грав за збірну і сподіваюся, що ще пограю. У тому числі і на чемпіонаті світу в Бразилії!