До програм
и спарингів київського « Динамо» на першому зборі в іспанській Марбельї внесено зміни.
Тренерський штаб прийняв рішення замінити вечірнє тренування в середу, 22 січня, на контрольний матч з командою «Ліненсе » (повна назва «Реал Баломпедіка Ліненсе» ), яка виступає в чемпіонаті Сегунди Б. Початок матчу, який пройде на полі муніципального стадіону у Естепоні о 17.30. Про це повідомив один з помічників Олега Блохіна Сергій Федоров.
- 22 січня, як і в інші дні, команда проведе ранкове тренування, а замість вечірнього - запланований контрольний матч. Зіграємо в кожному з таймів різними складами. Сила суперника на даному етапі принципового значення не має. Для нас важливо, щоб команда поступово входила в ігровий ритм. 24 січня також з ранку буде тренування, а ввечері гра (проти ФК «Баку» - прим.ред)