Впевнено обігравши клуб «Ретро» (Ватутіне), команда Олександра Хацкевича гарантувала собі місце в чвертьфіналі Меморіалу Макарова -2014.
У кожному з таймів у ворота суперників «Динамо-2» влетіло по два м'ячі, на що вони відповіли лише одним голом у самій кінцівці поєдинку. Варто відзначити нападника киян Олега Маїка, який запам'ятався голом і результативною передачею.
За вихід у наступний етап турніру «Динамо-2» посперечається з ПФУ (Профсоюзів футболістів України). Поєдинок відбудеться в середу, 22 січня, о 14:00.
«Динамо-2» - «Ретро» (Ватутіне) - 4:1 (2:0)
Голи: Маїк (14, гольовий пас - Акубардія), Каверін (17, Маїк), Ісраїлов (50,Хльобас), Нечай (86, Гемега).