Вꞌячеслав Грозний: «На Люльку та Буяльського чекає доля Макаренка»

Динамо Київ 22 Січня, 06:32
Головний тренер «Говерли» Вꞌячеслав Грозний про можливе повернення ужгородських «динамівців» до Києва.

Головний тренер «Говерли» В

ячеслав Грозний про можливе повернення ужгородських «динамівців» до Києва. 

– Багато чуток ходило, що орендований з київського «Динамо» Віталій Буяльський, який непогано показав себе в осінній частині чемпіонату зацікавив наставника «Динамо» Олега Блохіна. Він залишається в складі «Говерли»?

– Так. Як Віталій Буяльський так і Сергій Люлька залишаються в розташуванні нашої команди до кінця чемпіонату. Вдячний президенту «Динамо» Ігорю Михайловичу Суркісу , головному тренеру Олегу Володимировичу Блохіну, які з розумінням віднеслися до нашого прохання.  Гадаю, така співпраця піде на користь і гравцям і клубам. Бачимо, як в Ужгороді у класного футболіста виріс Євген Макаренко. Пророкую, що така ж доля чекає й на «наших» динамівців. Зараз Віталій Буяльський у Києві завершує процес реабілітації, Сергій Люлька вже завершив процес відновлення й міг зіграти в останньому спарингу, але вирішили його поберегти й не ризикувати здоров’ям футболіста, - цитує Грозного офіційний сайт «Говерли»