Артем Мілевський: «Незабаром буду грати»

Динамо Київ 22 Січня, 06:39
Екс-гравець «Динамо» Артем Мілевський, який після розторгнення контракту з турецьким «Газіантепспором» залишився без клубу, запевняє, що незабаром повернеться в гру.

 

«Незабаром буду грати. Чи є пропозиції від клубів? Звичайно, є», - пише Мілевський у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.