«У «Динамо» є велика перевага над «Валенсією». Перший матч ми граємо вдома. Це дуже важливий момент в нашому протистоянні. Ми повинні скористатися фактором домашнього поля і погодними умовами, щоб забезпечити перевагу перед повторним матчем.
І я дуже сподіваюся на підтримку трибун. Це теж може зіграти важливу роль», - з натхненням зауважив Браун.
Нагадаємо, що 20-го лютого в Києві відбудеться перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи «Динамо» - «Валенсія».