Через годину київські динамівці почнуть свій перший спаринг на січневому зборі в Іспанії проти команди «Реал Баломпедіка Ліненсе» або, як самі себе іменують представники цього клубу «РБ Ліненсе».
О 16.00 наша команда вирушила в Естепону, де о 17.30 вийде на поле місцевого муніципального стадіону імені Франсіско Муньоса Переса.
Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін прийняв рішення задіяти в цій зустрічі максимальну кількість футболістів. Отже, в стартовий склад нашої команди увійшли наступні гравці: Коваль, Сілва, Хачеріді, Віда, Тремулінас, Мігел, Гармаш, Безус, Ярмоленко, Кравець, Мбокані.
Головний тренер «РБ Ліненсе» Рафаель Ескобар на матч проти «біло-синіх» виставить змішаний склад. «Ми знаємо силу нашого суперника, якого чекають матчі в Лізі Європи проти «Валенсії». Ми в свою чергу набрали хороший ігровий хід, відчуваємо впевненість у своїх силах і розглядаємо матч проти «Динамо», як хорошу перевірку нашої боєздатності».
Додамо, що температура повітря на момент початку матчу складе +14°C.
За текстовою трансляцією слідкуйте на офіційному сайті ТУТ.