Президент «Динамо» і думати не збирається про якесь там перенесення.
Штурми, революції, бійки - ніщо з цього не здатне порушити буддистський спокій Ігоря Суркіса. А що там «Валенсія» боїться, його теж не обходить. Сказано, що грати будуть в Києві - значить, у Києві.
«Квитки вже у продажу», - зазначив президент в ефірі каналу «Футбол 1». «Тому запрошую усіх наших вболівальників підтримати команду у Києві».
Все це добре, шановний Ігорю Михайловичу, але поки що невідомо, чи не буде у вболівальників інших невідкладних справ. Яких? Подивіться на вулицю.