Семененко не хоче грати на якомусь нейтральному полі

Динамо Київ 22 Січня, 15:58
СЕО київського клубу іспанців розуміє, але допомогти не обіцяє.

«Побоювання іспанців зрозуміти можна», - цитує віце-президента «Динамо» «Чемпионат.сom».   «Валенсія» має право звернутися до УЄФА з питанням можливого перенесення матчу на нейтральне поле - але ми сподіваємося, що за час, що залишився до матчу, обстановка в Києві стабілізується і нічого не загрожуватиме проведенню матчу в Києві».

«Грати на нейтральному полі ми, звичайно, не хочемо», - зазначає Олексій Семененко. «Тому чекаємо представників УЄФА, що відповідають за проведення київського матчу, як звичайно - за три дні до його проведення».