Відомий тренер та футбольний експерт Валерій Яремченко розповів кореспонденту faeri.ru, що він думає про перспективи київського «Динамо» у чемпіонаті України.
«Багато команд хочуть стати чемпіоном, але конкурентів в «Шахтаря» все одно не буде. В «Шахтаря» такий підбір гравців, що їх вистачить і на 10 команд. Гадаю, у цьому сезоні донецька команда буде першою, віце-чемпіоном стане «Металіст». А на «Динамо», думаю, чекає четверте місце чемпіонату. Я не вірю у казки.
Колись давно я казав, що «Шахтарю», для того, щоб стати чемпіоном, потрібно переїхати в Київ. Мене половина засміяла, а інша половина повірила. Зараз все навпаки, і для того, щоб Динамо повернуло собі чемпіонство, йому треба переїхати до Донецька!»,- сказав Яремченко.
Валерій Яремченко: «Динамо буде четвертим. Я не вірю у казки»
Відомий тренер та футбольний експерт Валерій Яремченко розповів, що він думає про перспективи київського «Динамо» у чемпіонаті України