- Хлопці працюють на тренуваннях, всі «під навантаженнями». Ви бачили, що в кожному з таймів ми випустили різні склади. Добре, що перемогли, але на даному етапі результат не настільки важливий.
- Спочатку цей матч у графіку підготовки не значився. Чому плани змінилися?
- Олег Блохін вирішив додати ще одну гру, потрібно підвищувати зіграність. На нас чекають важливі матчі, ось і переглядаємо хлопців у справі.
- У першому таймі «Динамо» грало з двома номінальними нападниками, а в другому - з одним. Награвали різні тактичні схеми?
- Мбокані грав «під нападаючим», а Кравець наприкінці тайму діяв у півзахисті. Пробуємо різні варіанти, для цього такі ігри і проводяться.
- Ще один експеримент - вихід Макаренко на правому фланзі захисту?
- Олег Блохін вирішив його спробувати на цій позиції. Нормально зіграв, великої різниці для кваліфікованого виконавця немає, на якому фланзі виходити. Враховували, що у Даніло Сілви торік були проблеми, подивилися Женю на цій позиції. Також Вукоєвич провів тайм в центрі захисту. Він професійний футболіст, він і раніше періодами на ній підміняв партнерів.
- І надалі вранці в ігровий день призначите тренування, або будете цілеспрямовано готуватися до вечірнього матчу?
- На другому зборі буде більш грунтовна підготовка до контрольних матчів. Зараз перед командою поставлені інші завдання.