Сергій Ребров: «Пробуємо різні варіанти»

Динамо Київ 22 Січня, 21:08
Перший контрольний матч київського «Динамо» в 2014 році, в якому був переможений іспанський «РБ Ліненсе» (3:1), прокоментував тренер команди Сергій Ребров.

- Хлопці працюють на тренуваннях, всі «під навантаженнями». Ви бачили, що в кожному з таймів ми випустили різні склади. Добре, що перемогли, але на даному етапі результат не настільки важливий.



- Спочатку цей матч у графіку підготовки не значився. Чому плани змінилися?

- Олег Блохін вирішив додати ще одну гру, потрібно підвищувати зіграність. На нас чекають важливі матчі, ось і переглядаємо хлопців у справі.

- У першому таймі «Динамо» грало з двома номінальними нападниками, а в другому - з одним. Награвали різні тактичні схеми?

- Мбокані грав «під нападаючим», а Кравець наприкінці тайму діяв у півзахисті. Пробуємо різні варіанти, для цього такі ігри і проводяться.

- Ще один експеримент - вихід Макаренко на правому фланзі захисту?

- Олег Блохін вирішив його спробувати на цій позиції. Нормально зіграв, великої різниці для кваліфікованого виконавця немає, на якому фланзі виходити. Враховували, що у Даніло Сілви торік були проблеми, подивилися Женю на цій позиції. Також Вукоєвич провів тайм в центрі захисту. Він професійний футболіст, він і раніше періодами на ній підміняв партнерів.

- І надалі вранці в ігровий день призначите тренування, або будете цілеспрямовано готуватися до вечірнього матчу?

- На другому зборі буде більш грунтовна підготовка до контрольних матчів. Зараз перед командою поставлені інші завдання.