.
На своїй сторінці у соціальній мережі «ВКонтакті», ультрас «гірників» повідомили, що вони приступають до активних дій в захист прихильників Євромайдану. Донеччани закликають охороняти донецький Євромайдан від «тітушок» та пояснювати представникам влади незаконність їхніх дій.
Також ультрас повідомили, що вони будуть ігнорувати матчі та інші заходи «Шахтаря» до того, як не зупинеться кровопролиття та Президент України не піде у відставку, - повідомляє tribuna.com
Згодом, цей запис було видалено. «Хлопці, не допускайте того, щоб люди з наших рядів велися на «брудний» заробіток і ставали «тітушками!»
Замість нього на сторінці з’явились заклики боротьби проти тих, хто за гроші готовий служити владі.
Нагадаємо, що «війну» провокаторам раніше вже оголосили фанати «Динамо», «Дніпра», «Чорноморця», «Металіста», «Металурга» із Запоріжжя та інших клубів
Ультрас Металіста
Читайте також:
Вболівальники Динамо організовують власні загони самооборони для захисту міста і киян