Рибалка знайшов собі клуб?

Динамо Київ 23 Січня, 07:00
В одній із соціальних мереж «динамівець» Сергій Рибалка розмістив фото з емблемою клубу, в якому він збирається продовжити свою футбольну кар’єру.

 

Підпис під фото говорить сам за себе: «

Надеюсь, скоро все решится. Хочу играть в футбол!

», - написав Сергій.

Нагадаємо, декілька днів тому футболіст повідомляв, що знаходиться на перегляді в «Рубіні». Якщо не домовиться з російським клубом, то є варіант з «Вікторією». Він може повернутися в «Слован», але не дуже хоче туди, тому що запропоновані умови в чешському клубі не влаштовують ні гравця, ні київське «Динамо». 

 Раніше повідомлялося, що Рибалкою цікавляться одразу  три топ-клуби Чехії, зокрема і «Вікторія»