Олександр Рибка: «Для для мене – це дуже символічний матч»

Динамо Київ 23 Січня, 08:25
Голкіпер «біло-синіх» Олександр Рибка поділився враженнями від свого повернення на футбольне поле в спаринговому матчі проти «Ліненсе».

 

- Отримав велике задоволення від гри. Хотілося, звичайно, провести на полі більше часу, більше насолодитися футболом. Думаю, попереду буде багато матчів, щоб в оптимальних кондиціях підійти до старту чемпіонату. У нас серед воротарів висока конкуренція. Команді це тільки на користь: всі працюють, викладаються на тренуваннях.

- 45 проведених хвилин достатньо, щоб дати оцінку своїм ігровим кондиціям?

- Дуже важко це зробити. Зіграв сьогодні нормально. Перед матчем був невеликий мандраж, але зумів з ним впоратися, перебороти.

- Перебороти - це з області психології?

- З психологами я не спілкуюся. У нас є тренер воротарів Михайло Михайлов, з яким вирішуємо всі питання. А, взагалі, намагаюся не забивати собі зайвим голову. Виходжу, і роблю що вмію, і як вмію. Найчастіше, цього виявляється достатньо.

- Колеги по команді щось говорили?

- Так, всі підходили, вітали. Були дзвінки з Києва, від родичів і друзів. Для команди це звичайний товариський матч, але для мене він став дуже символічним.

- Як взагалі оціниш для себе і «Динамо» перші дні зборів?

- Зимові збори - підготовка на весь майбутній рік. Починати їх завжди важко. Далі підуть ігри, стане більше спеціальних занять на тренуваннях. Якщо «Динамо» хоче перемагати, підготовку потрібно проходити на найвищому рівні. Ставлю перед собою завдання повноцінно повернутися у футбол, показуючи якісну гру в рідному для мене клубі.

Нагадаємо, звіт про матч, фото та відеоогляд можна переглянути ТУТ.