«Динамо» зіграє з «Металістом»

Динамо Київ 23 Січня, 09:19
В 1/4 фіналу Кубка України підопічні Олега Блохіна поміряються силами з харківським клубом.

В 1/4

фіналу Кубка України підопічні Олега Блохіна поміряються силами з харківським клубом.

Результати жеребкування:

ФК «Тернопіль» – «Чорноморець» (Одеса)

«Десна» (Чернігів) – «Шахтар» (Донецьк)

«Металіст» (Харків) – «Динамо» (Київ)

«Славутич» (Черкаси) – «Нива» (Тернопіль)

Нагадаємо, що матчі відбудуться 26 березня. Динамівці проведуть свою гру в Харкові.