Маркевич: «Динамо», то «Динамо». Сподіваюся, жеребкування було чесним

Динамо Київ 23 Січня, 11:13
Головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич прокоментував жеребкування 1/4 фіналу Кубку України, за результатами якого харківська команда зустрінеться з «Динамо».

Головний тренер

«Металіста

» Мирон Маркевич прокоментував жеребкування 1/4 фіналу Кубку України, за результатами якого харківська команда зустрінеться з

«Динамо

».

- Особливих переваг перед жеребкуванням особисто у мене не було. «Динамо», то «Динамо». Все одно, щоб вигравати кубок, потрібно перемагати головних конкурентів. Якби зараз «Металісту» попався суперник слабший, то в півфіналі або фіналі ми б зустрілися чи з «Динамо» або з «Шахтарем». Наша ціль не 1/2 фіналу, а перемога в турнірі, тому не бачу особливого сенсу, на якій стадії грати з такими сильними командами.

Інша справа, що такий результат жеребкування, в якійсь мірі може впливати на підготовку до матчу «Металіст» – «Шахтар». «Динамо», до речі, теж в 23 турі чемпіонату проведе відповідальний і важкий поєдинок з «Дніпром». Але жереб є жереб, тут нічого не поробиш. Сподіваюся, що жеребкування було чесним. Будемо грати з тією командою, яка нам попалася, особливої ​​різниці я тут не бачу, - сказав Маркевич.