Андрій Ярмоленко: «Нормальний суперник, будемо грати»

Динамо Київ 23 Січня, 13:54
Новина про результати жеребкування 1/4 фіналу Кубка України, після якого київському «Динамо» у суперники дістався харківський «Металіст», застала «біло-синіх» по дорозі на ранкове тренування.

- Нормальний суперник, будемо грати, - поділився першими враженнями нападник Андрій Ярмоленко. - У Харкові нас чекає складний і цікавий матч.