Cергій Федорів: «У Харків будемо їхати тільки за перемогою»

Динамо Київ 23 Січня, 14:02
Тренер «Динамо» прокоментував результати сьогоднішнього жеребкування 1/4 фіналу Кубка України.

- Хтось, можливо, хотів грати проти команди з нижчої ліги, результат протистояння з якою більш передбачуваний. Нам же дістався «Металіст», суперник сильний і амбітний. Доведеться вже у чвертьфіналі грати з одним з головних претендентів на Кубок. Перед «Динамо» поставлено завдання виграти турнір, а значить в Харків будемо їхати тільки за перемогою, - сказав Федорів.

Нагадаємо, матч 1/4 фіналу Кубка України «Металіст» - «Динамо» відбудеться 26 березня в Харкові.