- Одній з команд доведеться поступитися місцем. Ми не знаємо, в якому стані будуть команди, які у них пріоритети. Все-таки вони до цього майже місяць відіграють - матчі 26 березня. З першого березня вже починається чемпіонат, і команди зіграють кілька ігор в цьому турнірі. Я думаю, що близькість фіналу, звичайно ж, буде все одно змушувати суперників грати по максимуму. Я впевнений, що і київське «Динамо», і «Металіст» хочуть пробитися у фінал. Харків'яни ніколи не були володарями Кубка. Це для них стимул. А «Динамо» Київ, звичайно ж, завжди хоче вигравати титули. Але складність для киян все-таки в тому, що команда грає на виїзді з «Металістом», а ми знаємо, що в Харкові дуже хороша підтримка.